WCA Market

Naším posláním je urychlit přijetí kryptoměn tak, abyste mohli dosáhnout finanční svobody

WCA Market je bezpečná online platforma pro nákup, prodej, převod a ukládání kryptoměn. Chtěli bychom vytvořit otevřený finanční systém pro svět a být přední světovou burzou, která pomůže lidem převádět kryptoměny na místní měny nebo z místní měny na kryptoměny.

Co děláme

Ať už jste pokročilý obchodník nebo začátečník, WCA Market Vám dává moc naplánovat si svůj vlastní finanční kurz. Naše burza má stále rostoucí počet kryptoměnových párů, do kterých můžete investovat, a spoustu nástrojů a funkcí, které můžete využít při rozšiřování svého portfolia.

WCA Market je špičkovým řešením pro instituce všech velikostí. Na všech našich trzích nabízíme výjimečnou likviditu a konkurenceschopné ceny, abyste mohli rychle a sebevědomě dosáhnout svých investičních cílů.

Abyste mohli začít obchodovat, měli byste nejprve ověřit svůj účet. Můžete si vybrat: Osobní účet, který je určen pouze pro osobní, nekomerční použití. A firemní účet pro podnikatelské účely a využíván právnickými osobami.

Připojte se k revoluci

Od doby, kdy Satoshi vytěžil první Bitcoinový blok v roce 2009, kryptoměny mění svět.

Naší hlavní prioritou je udržovat osobní údaje klientů v bezpečí. Využíváme osvědčené postupy, pokud jde o bezpečnost, využitím pokročilých bezpečnostních technologií. Implementovali jsme technologii Multi-Sig do naší hot wallet, kde uchováváme jen velmi malou část kryptoměn, zatímco většina z nich je bezpečně uložena v režimu offline. Nemůžeme však zajistit zabezpečení prostředků uložených v počítačích uživatelů.